послуги

Юридична консультація

     На цьому сайті ви можете отримати юридичну консультацію, яка надається з будь-якого питання і по будь-якій галузі права України.  
     Консультація може бути вислана безпосередньо Вам на E-mail або проведена по телефону (якщо ви його вкажете). Більшість юридичних консультацій, наданих мною, як правило, містять вичерпну відповідь на Ваше запитання, поради по Вашим подальшим діям в описаній Вами ситуації/
  Для отримання консультації Ви можете звернутися до мене зателефонувавши за вказаними на сторінці номерами телефонів, або за допомогою форми «ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ», яка знаходиться на головній сторінці сайту, описавши проблему та вказавши Ваш E-mail. 

Представництво Ваших інтересів в суді

     Кожному громадянину України Конституцією України надається право на звернення до суду за захистом своїх прав та інтересів. Але далеко не кожен знає, що для цього потрібно, в якій саме суд потрібно звертатися і що взагалі означає представництво в суді Ваших інтересів адвокатом (юристом).
  Громадяни, які не володіють юридичними навичками або стикаються з судовою системою вперше, при подачі позовної заяви в суд забувають або просто не знають, як, наприклад, оплатити судовий збір, чи потрібно інформувати відповідача про подачу позову до суду і т.д., а ігнорування цих та інших вимог процесуального законодавства є вагомою причиною, щоб суд залишив Вашу заяву без руху або відмовив у її прийнятті. А якщо ще у Вас закінчуються терміни позовної давнини для звернення до суду, то ігнорування зазначених вимог взагалі може позбавити позивача можливості отримання позитивного судового рішення. Для того, щоб цього не сталося і існує практика представництва в суді Ваших інтересів спеціалістом в області права.
    Представництво в суді юристами  зазвичай включає в себе складання і подачу в суд позовних заяв, відзивів на позовні заяви, заперечень, пояснень, різних клопотань, скарг на рішення та постанови судів.
     Тому якщо у Вас з’явилися якісь питання з приводу судового розгляду або Ви хочете щоб представництво в суді Ваших інтересів здійснював професійний юрист – звертайтеся за допомогою. Завжди буду радий Вам допомогти!
 

Захист прав споживачів

   Захист прав споживачів — гарантований законом контроль за якістю і безпечністю продукції та всіх видів послуг і робіт з боку держави та громадсько-суспільний рух на його підтримку. В наш час, коли виробники товарів «женуться» за миттєвими прибутками, коли недобросовісні особи надають неякісні послуги або виконуються неякісні роботи постраждалим виступає проста людина.

   Кожен день, кожен випадок нашого мовчання породжує почуття безкарності у тих - кого ми утримуємо сплачуючи податки, у виробників які будують свій бізнес для нас і завдяки нам - адже ми споживачі, ми ті, хто споживає кінцевий продукт їх професійної діяльності і платимо за це гроші . Свої гроші. І ми повинні мати якісний продукт, якісні послуги

   Є правило - покупець завжди правий. Так давайте доведемо його до свідомості тих хто про це забуває.Ми соромимося поскаржитися, бо не прийнято, тому що не віримо в справедливість.

 Якщо Ви зіштовхнулися в своєму житті із недобросовісним виробником чи отримали послуги неналежної якості, якщо робота чи послуга виконані/надані із порушенням строку, то Ваші права, як споживача роботи чи послуги порушені – зверніться до юриста, який допоможе  Вам у ситуації, що склалася , та який буде здійснювати захист Ваших прав, як споживача.

Трудове право (трудові спори)

У процесі трудової діяльності між працівником і роботодавцем трапляються різного роду суперечності і непорозуміння з питань застосування чинного трудового законодавства, з приводу встановлення або зміни умов праці тощо. Якщо Ви потрапили в ситуацію де Ви стали матеріально відповідальним незаконно або ж Вам не виплачується заробітна плата в термін, який має бути встановлений згідно трудового законодавства, Ви маєте повне право відстояти свої права, а не стояти в стороні і мовчати.

Трудові спори - найчастіше виникають з наступних підстав:
  • незаконне звільнення працівника;
  •  поновлення на роботі;
  • стягнення заробітної плати й інших виплат;
  • переведення на іншу роботу;
  • незаконного покладання на працівника матеріальної відповідальності;
  • незаконного притягнення до дисциплінарної відповідальності;
  • відшкодування збитку, заподіяного працівникові або роботодавцеві.

Якщо Вас незаконно звільнили з роботи, якщо Вам не виплачують заробітну плату, або виплачують її невчасно або не в повному обсязі, звертайтеся – Ви можете звернутись до юриста, який допоможе відстояти Ваші права та інтереси, як працівників та вирішити наявні трудові спори.

 

 

Сімейне право (сімейні спори)

  Сімейні суперечки – найбільш поширена категорія цивільних справ.
  Майнові та немайнові відносини між подружжям, батьками та дітьми, опікунами та підопічними регулюються нормами сімейного законодавства України. Оскільки такі відносини виникають частіше за все між членами сім’ї, то розбіжності між ними прийнято називати сімейними спорами.
   Найбільш часто сімейні справи в суді виникають з приводу:
  1. Розірвання шлюбу (розлучення). Шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя або одного з них, а також за спільною заявою подружжя (або за позовом одного з подружжя) на підставі рішення суду.
  2.  Поділ спільного майна подружжя. Стаття 60 Сімейного кодексу України передбачає, що майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.
  3. Стягнення аліментів(заборгованості по аліментам). Стягнення аліментів здійснюється у судовому порядку при небажанні одного з подружжя (частіше чоловіка) сплачувати грошові кошти на утримання дитини або інших осіб, визначених діючим законодавством. 
  4. Визначення місця проживання дитини. Питання визначення місця проживання дитини, при відсутності домовленості між батьками (усної або письмової) вирішується органом піки та піклування або судом.
  5. Позбавлення батьківських прав. Позбавлення батьківських прав є крайнім засобом сімейно-правового характеру, який застосовується до батьків, що не забезпечують належне виховання своїх дітей. Такий засіб може застосовуватись тільки за рішенням суду. Закон встановлює ряд підстав , з яких батьки можуть бути позбавлені батьківських прав.
  6. Встановлення батьківства. У відповідності до сімейного законодавства, визнати батьківство можливо на підставі усіх доказів про походження дитини.

Спадкове право (Спадкові спори)

    Спадкуванням  є  перехід  прав  та  обов'язків (спадщини) від фізичної   особи,   яка   померла  (спадкодавця),  до  інших  осіб (спадкоємців) - стаття 1216 ЦК України .

       Спадкодавець  -  це  фізична  особа,  права та обов'язки якої після смерті переходять до інших осіб.

     Спадкоємці - це особи, що набувають право на спадщину (особи, які  є  живими на момент відкриття спадщини, особи, що були зачаті за  життя  спадкодавця  і  народилися  після відкриття спадщини, а також юридичні особи та держава).

      Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою.

      Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою,

  Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця. Якщо місце проживання спадкодавця невідоме, місцем відкриття спадщини є місцезнаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна - місцезнаходження основної частини рухомого майна.

    Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Спадкоємцями за заповітом також можуть бути юридичні особи та інші суб'єкти цивільних правовідносин.

        Послуги юриста у сфері спадкового права:

  1. Встановлення факту родинних відносин;
  2. Визнання права вланості в порядку спадкування за законом чи заповітом;
  3. Встановлення факту прийняття спадщини;
  4. Поділ спадщини між спадкоємцями.